képviselők. A hatodik összehívás Állami Duma képviselőinek végleges listája Képviselők listája ep-ből
SZÖVETSÉGI RÉSZ
1. Mironov Szergej Mihajlovics, születési ideje - 1953. február 14., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt elnöke.
REGIONÁLIS JELÖLT CSOPORTOK
1. számú regionális csoport (Adygeai Köztársaság (Adygea)
1. Loboda Alekszandr Pavlovics, születési idő - 1956. október 8., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Adygeai Köztársaságban működő regionális szervezete tanácsának elnöke.
2. Murat Guchipsovichunk, születési dátuma - 1966. február 7., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG
3. Novarchuk Vladislav Vladimirovich, születési ideje - 1963. december 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Adygeai Köztársaságban működő regionális szervezetének tanácsának tagja.
4. Szijukhov Sztanyiszlav Khadzsimusovics, születési ideje - 1958. január 19., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Adygeai Köztársaságban működő regionális szervezetének tanácsának tagja.
2. számú regionális csoport (Altáji Köztársaság, Tyva Köztársaság, Khakassia Köztársaság, Altáj Terület)
1. Alekszandr Terentiev, születési ideje - 1961. január 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács elnökségének tagja, a párt Altáj-területi regionális szervezetének tanácselnöke.
3. Gruzdev Alekszandr Anatoljevics, születési idő - 1962. december 10., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Altáji Köztársaság regionális szervezete tanácsának elnöke.
4. Ljudmila Alekszejevna Szuszlova, születési ideje - 1965. június 10., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Altáj-területi regionális szervezetének tanácsának tagja.
6. Filjagin Andrej Nyikolajevics, születési idő - 1967. június 26., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Khakassia Köztársaságban működő regionális szervezete tanácsának elnöke.
7. Vakaev Vladislav Alexandrovich, születési idő - 1975. december 21., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Altáj-területi regionális szervezete tanácsának titkára.
8. Mindibekova Ljudmila Anatoljevna, születési idő - 1957. június 10., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
9. Seren-Khuurak Vladimir Dorzhuevich, születési ideje - 1961. szeptember 26., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt tyvai köztársasági regionális szervezetének tanácsának tagja.
10. Alekszandr Alekszandrovics Obidin, születési ideje - 1987. november 13., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, az Altáj Területi Regionális Kirendeltség Ellenőrző és Ellenőrző Bizottságának tagja, a párt helyi szervezetének tanácsának tagja Barnaul városában, Altáj Területén.
11. Rechkova Elena Alexandrovna, születési idő - 1986. július 20., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezetének tanácsának tagja Bijszk városában, Altáj területén.
3. számú regionális csoport (Baskír Köztársaság)
1. Omarov Gadzsimrad Zairbekovics, születési idő - 1962. február 23., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG
2. Shagimuratov Konsztantyin Nilovics, születési idő - 1975. január 29., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Baskír Köztársaság regionális szervezetének tanácsának elnöke.
3. Anokhin Szergej Vlagyimirovics, születési ideje - 1956. július 17., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
4. Khisametdinov Ramil Zainitdinovich, születési idő - 1975. március 31., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
5. Badretdinov Valiakhmet Minniakhmetovich, születési idő - 1953. február 19., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
6. Uldanov Vladimir Valeryevich, születési idő - 1984. április 7., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
4. számú regionális csoport (Burjáti Köztársaság, Irkutszki régió)
1. Egorova Larisa Igorevna, születési idő - 1965. október 18., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Ellenőrző és Könyvvizsgáló Bizottság tagja, a párt irkutszki régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
4. Matkhanov Irinchey Eduardovich, születési idő - 1965. február 25., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Burját Köztársaságbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
5. Gaskov Alekszandr Jurijevics, születési dátum: 1959. július 30., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt irkutszki régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
6. Garmaev Bair Bazarovich, születési idő - 1965. december 2., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG
7. Pashinsky Sergey Mironovics, születési idő - 1962. március 5., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Burját Köztársaságbeli regionális szervezete tanácsának titkára.
8. Buholceva Oksana Vasziljevna, születési idő - 1970. november 19., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Burját Köztársaságbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
5. számú regionális csoport (Dagesztáni Köztársaság, Ingusföldi Köztársaság, Kabard-Balkár Köztársaság, Karacsáj-Cserkesz Köztársaság, Észak-Oszétia-Alánia Köztársaság, Csecsen Köztársaság)
1. Gazzaev Valerij Georgijevics, születési idő - 1954. augusztus 7., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
2. Denilhanov Abuevich szultán, születési idő - 1950. január 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Csecsen Köztársaságbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
3. Davdiev Kamil Magomedovich, születési idő - 1972. augusztus 2., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Képviselőház Tanácsának tagja, a párt Dagesztáni Köztársaságbeli regionális szervezetének tanácsának elnöke.
4. Alekszej Ivanovics Voitov, születési idő - 1968. május 2., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
5. Kuchiev Gariy Jurjevics, születési dátuma - 1958. december 28., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács elnökségének tagja, a párt Észak-Oszétia-Alánia Köztársasági regionális szervezete tanácsának elnöke.
6. Akbaev Renat Anzorovich, születési idő - 1979. november 21., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a Karacsáj-Cserkesz Köztársaságban működő párt regionális szervezetének tanácsának elnöke.
7. Martazanov Abdulmazhit Kadirovich, születési idő - 1980. január 10., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
8. Paizulaev Murat Magomedovich, születési idő - 1966. augusztus 21., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG
9. Nasztajev Alisoltan Magamedovics, születési idő - 1954. július 3., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Kabard-Balkár Köztársaság regionális szervezetének tanácsának tagja.
10. Gerbekov Ruslan Askerbievich, születési idő - 1965. április 7., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Karacsáj-Cserkes Köztársaságban működő párt regionális szervezetének tanácsának tagja.
11. Archakov Isa Khusenovich, születési ideje - 1953. január 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
12. Akulinichev Szergej Vjacseszlavovics, születési idő - 1971. november 21., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt dagesztáni köztársasági regionális szervezetének tanácsának tagja.
6. számú regionális csoport (Kalmykia Köztársaság, Asztrahán régió, Kalinyingrádi régió)
1. Sein Oleg Vasziljevics, születési idő - 1972. március 21., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács elnökségének tagja, a párt Asztrahán régióban működő regionális szervezete tanácsának elnöke.
2. Fedorov Pavel Nikolaevich, születési idő - 1952. augusztus 7., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt kalinyingrádi régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
3. Manzhikova Natalya Sergeevna, születési dátuma - 1955. szeptember 8., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Kalmük Köztársaságbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
4. Titov Aleksey Valeryevich, születési ideje - 1981. november 14., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
5. Omarov Zairbek Gadzsimuradovics, születési idő - 1988. december 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
7. számú regionális csoport (Karéli Köztársaság, Leningrádi régió, Murmanszki régió)
2. Petyaeva Irina Vladimirovna, születési idő - 1959. január 28., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Karéliai Köztársaság regionális szervezete tanácsának elnöke.
3. Alekszandr Alekszandrovics Perminov, születési ideje - 1979. február 18., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a Képviselőház tanácsának tagja, a párt Leningrádi régióbeli regionális szervezetének tanácsának elnöke.
4. Makarevics Alekszandr Gennagyevics, születési idő - 1962. november 23., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a Képviselőház tanácsának tagja, a párt murmanszki régióbeli regionális szervezetének tanácsának elnöke.
5. Veronika Szergejevna Katorgina, születési ideje - 1969. szeptember 18., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt leningrádi régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
6. Norkina Ljubov Mihajlovna, születési ideje - 1959. szeptember 21., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt leningrádi régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt Leningrádi régió Volosovszkij körzetében működő helyi szervezetének tanácsának elnöke.
7. Izyumov Roine Laurevich, születési idő - 1994. február 24., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
8. számú regionális csoport (Komi Köztársaság, Arhangelszki régió, Nyenec Autonóm Kerület, Jamal-Nyenyec Autonóm Kerület)
1. Epifanova Olga Nikolaevna, születési idő - 1966. augusztus 19., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a Képviselőház Tanácsának tagja, a Párt regionális szervezetének tanácsának elnöke az arhangelszki régióban.
3. Szaladina Tatyana Alekszejevna, születési idő - 1964. január 28., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezetének tagja a Komi Köztársaságban található Sziktivkar városában.
4. Sztyepancsenko Valerij Ivanovics, születési ideje - 1950. szeptember 7., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a Jamalo-Nyenyec Autonóm Körzetben a párt regionális szervezetének tanácsának elnöke.
5. Pryalukhina Larisa Fedorovna, születési ideje - 1966. október 24., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Nyenec Autonóm Körzetben működő párt regionális szervezete tanácsának titkára.
6. Viktor Pavlovics Polyakhov, születési ideje - 1964. június 13., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezete tanácsának elnöke Vorkuta városában, Komi Köztársaságban.
7. Rulev Andrej Szergejevics, születési idő - 1966. február 16., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, A párt helyi szervezetének tanácsának elnöke Koryazhma városában, Arhangelszk régióban.
8. Zhdanova Julia Sergeevna, születési dátuma - 1982. szeptember 7., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke Arhangelszk város Oktyabrsky területi körzetében, Arhangelszk régióban.
9. számú regionális csoport (Krími Köztársaság, Szevasztopol városa)
1. Bryachak Mihail Vasziljevics, születési idő - 1957. április 6., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács elnökségének tagja, a képviselőház tanácsának elnöke, a párt Krími Köztársaságban működő regionális szervezete tanácsának elnöke.
2. Oleg Efimovich Becker, születési idő - 1965. március 30., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Krími Köztársaság regionális szervezetének tanácsának tagja.
5. Vasziljev Denis Igorevics, születési idő - 1991. április 6., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
6. Voropay Mikhail Viktorovich, születési idő - 1989. október 31., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
7. Bilan Victoria Leonidovna, születési ideje - 1988. július 4., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
10. számú regionális csoport (Mari El Köztársaság, Csuvas Köztársaság - Csuvasia, Uljanovszki régió)
1. Oleg Alekszejevics Nyikolajev, születési ideje - 1969. december 10., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Képviselőház Tanácsának tagja, a Csuvas Köztársaságban a párt regionális szervezetének tanácsi tagja.
2. Emelyanov Mihail Vasziljevics, születési idő - 1962. május 9., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács elnökségének tagja, a párt rosztovi régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
3. Gluscsenko Natalia Vladimirovna, születési ideje - 1970. július 28., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Politikai Párt Regionális Tagozata Tanácsának elnöke CSAK OROSZORSZÁG a Mari El Köztársaságban.
4. Moljakov Igor Jurjevics, születési ideje - 1961. január 29., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a Csuvas Köztársaságban működő párt regionális szervezete tanácsának titkára, büntetlen előéletű – az Orosz Föderáció Büntetőtörvénykönyve 129. cikkének 3. része, „Rágalmazás”.
5. Szergej Pavlovics Semenov, születési idő - 1960. október 29., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt csuvas köztársasági regionális szervezetének tanácsának tagja, a csuvas köztársasági Novocseboksarszk városában a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke.
6. Aleksey Vladimirovich Kulakov, születési idő - 1983. október 4., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Uljanovszk régióbeli regionális szervezete tanácsának titkára.
7. Andrej Vladimirovich Zabolotskikh, születési idő - 1968. október 28., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Mari El Köztársaságban működő regionális szervezetének tanácsának tagja.
8. Khasiev Said-Ahmed Yakubovich, születési idő - 1968. május 5., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
11. számú regionális csoport (Mordovia Köztársaság, Penza régió, Tambov régió)
1. Alekszandr Petrovics Bycskov, születési ideje - 1961. szeptember 19., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Kaluga régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
2. Ljudmila Viktorovna Kolomyceva, születési idő - 1969. június 2., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
3. Pashinin Viktor Ivanovics, születési ideje - 1955. február 12., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
4. Kuznyecova Szvetlana Anatoljevna, születési idő - 1974. május 14., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja.
5. Plahuta Valerij Anatoljevics, születési idő - 1963. március 12., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Penza régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
6. Geraskin Timur Vladimirovich, születési idő - 1970. március 17., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Mordvin Köztársaságbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
7. Dyomkin Alekszandr Valerijevics, születési idő - 1975. május 14., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezete tanácsának elnöke Penza városában.
12. számú regionális csoport (Szaha Köztársaság (Jakutia), Bajkál-túli terület, Kamcsatka terület, Magadan régió, Chukotka autonóm körzet)
1. Tumusov Fedot Szemjonovics, születési idő - 1955. június 30., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács elnökségének tagja, a párt Szaha Köztársasági (Jakutia) regionális szervezete tanácsának elnöke.
3. Jurij Innokentyevics Grigorjev, születési dátuma - 1969. szeptember 20., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja
4. Damdinov Cirendorzhi Cibendorzhievich, születési idő - 1959. április 22., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt regionális szervezetének tanácsának elnöke a Bajkál-túli területen.
5. Pucskovszkij Mihail Leonidovics, születési ideje - 1959. július 18., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Kamcsatka-területi regionális szervezete tanácsának elnöke.
6. Novikov Igor Anatoljevics, születési idő - 1972. február 23., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Magadan régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
7. Podlesny Jevgenyij Vitalievics, születési idő - 1969. augusztus 15., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Csukotkai Autonóm Okrugban működő párt regionális szervezetének tanácsának elnöke.
8. Sargydaeva Olga Nikolaevna, születési idő - 1974. január 7., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Szaha Köztársaság (Jakutia) regionális szervezete tanácsának tagja.
9. Gabisev Mihail Szemenovics, születési idő - 1972. április 25., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Szaha Köztársaság (Jakutia) regionális szervezete tanácsának tagja.
10. Markova Elena Vladimirovna, születési idő - 1989. február 2., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Bajkál-túli Terület regionális szervezetének tanácsának tagja.
13. számú regionális csoport (Tatár Köztársaság (Tatár)
1. Bilgildeeva Rushaniya Gabdulahatovna, születési ideje - 1966. január 9., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a Képviselőház tanácsának tagja, a párt Tatár Köztársaságban működő regionális szervezete tanácsának elnöke.
2. Mingazov Zakariy Ilyasovich, születési idő - 1957. október 11., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Tatár Köztársaságbeli regionális szervezete tanácsának titkára, a párt Tatár Köztársaság Yelabuga régiójában működő helyi szervezete tanácsának elnöke.
3. Vildanov Damir Nasyrovich, születési idő - 1954. január 2., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezete tanácsának elnöke a Tatár Köztársaság Nyizsnyekamszki régiójában.
4. Fayzullina Aigul Rashitovna, születési ideje - 1978. augusztus 29., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
5. Uminsky Tady Vladimirovich, születési idő - 1979. február 6., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, büntetett előéletű volt - az Orosz Föderáció Büntető Törvénykönyve 297. cikkének 2. része, „A bíróság megsértése”.
14. számú regionális csoport (Udmurt Köztársaság, Kirov régió)
1. Doronin Szergej Alekszandrovics, születési idő - 1965. január 2., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Kirov-vidéki regionális szervezete tanácsának elnöke.
3. Shudegov Viktor Evgrafovich, születési idő - 1952. december 5., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Udmurt Köztársaság regionális szervezetének tanácsának elnöke.
5. Kargapolcev Vlagyimir Alekszejevics, születési ideje - 1953. július 28., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Kirov régióbeli regionális szervezete tanácsának titkára.
15. számú regionális csoport (Habarovszki terület, Amur régió, Zsidó Autonóm Terület)
2. Glukhov Igor Stanislavovich, születési idő - 1975. augusztus 6., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Habarovszki Területi Párt regionális szervezetének tanácsának elnöke.
3. Zimin Kirill Vjacseszlavovics, születési idő - 1975. október 27., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Amur régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
4. Dudin Vladimir Nikolaevich, születési idő - 1955. december 23., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a Zsidó Autonóm Régióban a párt regionális szervezete tanácsának elnöke.
5. Levickij Szergej Vlagyimirovics, születési ideje - 1961. január 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
7. Maryin Igor Vladislavovich, születési idő - 1966. január 26., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Amur régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
8. Jurkin Mihail Jurjevics, születési dátuma - 1971. augusztus 24., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Habarovszki Területi Párt regionális szervezetének tanácsának tagja.
16. számú regionális csoport (Krasznodari terület - Krasznodari 46. számú egymandátumos választókerület, Krasznodari terület - Krasznoarmeiszkij 47. számú egymandátumos választókerület, Krasznodar Terület - Tuapse 49. számú egymandátumos választókerület, Krasznodari Egymandátumos Terület 50. sz.)
1. Torosyan Igor Georgievich, születési idő - 1963. december 13., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt krasznodari területi regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt Krasznodari terület Tuapse kerületében működő helyi szervezetének tanácsának elnöke.
3. Danilchenko Denis Aleksandrovich, születési idő - 1970. augusztus 9., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezete tanácsának elnöke Krasznodar városában, Krasznodar Területén.
4. Erokhin Mihail Viktorovics, születési idő - 1978. augusztus 20., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezete tanácsának elnöke Novorossiysk városában, Krasznodar Területén.
5. Juhnyenko Roman Anatoljevics, születési ideje - 1988. február 29., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
17. számú regionális csoport (Krasznodari terület - Szlavjanszkij 48. számú egymandátumos választókerület, Krasznodari terület - Tikhoretsky 51. számú egymandátumos választókerület, Krasznodari terület - Armavir 52. számú egymandátumos választókerület, Krasznodari terület - Kanevmanyi egymandátumos választókerület 53. sz.)
1. Rudenko Andrej Viktorovich, születési idő - 1967. május 13., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt krasznodari területi regionális szervezete tanácsának elnöke.
4. Karpekin Vladimir Dmitrievich, születési idő - 1951. december 20., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
5. Zenina Nadezhda Nikolaevna, születési idő - 1967. október 14., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
6. Bushkova Tatyana Olegovna, születési ideje - 1985. július 8., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
18. számú regionális csoport (Krasznojarszk Terület)
2. Nosovko Gennagyij Szergejevics, születési idő - 1975. március 10., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
3. Nyikolaj Vasziljevics Trikman, születési ideje - 1951. február 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Ellenőrző és Ellenőrző Bizottság tagja, a párt krasznojarszki területi regionális szervezete tanácsának elnöke.
4. Maksim Andreevich Markert, születési idő - 1977. július 14., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Krasznojarszk Területi Területi Kirendeltségének Tanácsának tagja.
5. Lympio Alexander Sergeevich, születési dátuma - 1986. május 26., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Krasznojarszk Területi Területi Kirendeltsége Tanácsa Elnökségének titkára.
7. Beschastnov Maxim Dmitrievich, születési idő - 1977. október 4., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
19. számú regionális csoport (Perm Terület)
2. Oganyan Hovhannes Armenakovich, születési idő - 1961. október 29., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a Párt regionális szervezetének tagja a permi területen.
4. Daria Alexandrovna Eisfeld, születési idő - 1970. április 19., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt regionális szervezete tanácsának elnöke a permi területen.
5. Alikin Vlagyimir Nyikolajevics, születési idő - 1948. augusztus 12., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt permi régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
6. Domozhirova Ksenia Valerievna, születési idő - 1988. augusztus 24., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja.
20. számú regionális csoport (Primorszkij terület, Szahalin régió)
1. Finko Oleg Alekszandrovics, születési ideje - 1941. május 23., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Ellenőrző és Könyvvizsgáló Bizottság tagja.
2. Kozitsky Aleksey Anatoljevics, születési idő - 1974. június 25., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Primorszkij kerületi regionális szervezete tanácsának elnöke.
3. Taran Eduard Olegovich, születési idő - 1968. október 13., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Szahalin régióban működő regionális szervezete tanácsának elnöke.
4. Mishkin Valerij Nyikolajevics, születési idő - 1955. szeptember 21., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Primorszkij területen működő regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt Nahodkában (Primorsky Terület) működő helyi szervezetének tanácsának elnöke.
5. Kolodkin Alekszandr Vladimirovics, születési idő - 1971. augusztus 8., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Szahalin régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt Szahalin régió Korszakov városi kerületében működő helyi szervezetének tanácsának elnöke.
6. Iovets Vladimir Borisovich, születési idő - 1957. szeptember 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezete tanácsának elnöke a Szahalin régió Timovszkij városi kerületében.
7. Shkalygina Tatyana Alexandrovna, születési idő - 1976. április 14., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
21. számú regionális csoport (Sztavropoli terület)
1. Kuzmin Alekszandr Szergejevics, születési idő - 1961. november 22., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Sztavropoli területen működő regionális szervezete tanácsának elnöke.
2. Lysyakov Aleksey Alekseevich, születési ideje - 1969. november 10., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
3. Kirill Alekszandrovics Kuzmin, születési ideje - 1986. január 29., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Ellenőrző és Ellenőrző Bizottság tagja, a párt Sztavropoli területen működő regionális szervezetének tanácsának tagja.
4. Bolhovitin Jevgenyij Vasziljevics, születési idő - 1946. szeptember 27., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
5. Szergej Alekszejevics Gorlo, születési idő - 1969. március 14., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Sztavropoli területen működő regionális szervezetének tanácsának tagja.
22. számú regionális csoport (Belgorod régió)
1. Jurij Alekszejevics Szelivanov, születési ideje - 1940. június 28., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt belgorodi régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
2. Szelivanov Alekszandr Boriszovics, születési idő - 1964. február 4., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
3. Evgenia Vadimovna Kirillova, születési idő - 1990. április 2., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
4. Mikhailenko Alekszandr Viktorovics, születési idő - 1957. január 18., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt belgorodi régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt belgorodi körzetének Rakityansky kerületében működő helyi szervezetének tanácsának elnöke.
5. Szergej Ivanovics Bocsarnyikov, születési idő - 1988. május 24., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt belgorodi régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
23. számú regionális csoport (Brjanszki régió, Kurszki régió)
1. Csetverikov Alekszandr Vladimirovics, születési idő - 1972. június 8., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt kurszki régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
2. Avagyan Rubik Vaganovich, születési idő - 1991. október 17., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
3. Tkachev Artem Nikolaevich, születési idő - 1978. április 29., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
4. Kurdenko Szergej Nyikolajevics, születési idő - 1959. október 6., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Brjanszk régióbeli regionális fiókjának tanácsának elnöke.
5. Kurakin Anatolij Alekszandrovics, születési idő - 1960. január 7., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG
6. Moiseeva Olesya Valerievna, születési ideje - 1986. augusztus 14., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Kurszk régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
24. számú regionális csoport (Vlagyimir régió, Ivanovo régió)
1. Beljakov Anton Vladimirovics, születési idő - 1972. október 18., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a Képviselőház Tanácsának tagja, a Vlagyimir régióban működő párt regionális szervezetének tanácsának elnöke.
2. Popov Pavel Veniaminovich, születési idő - 1967. július 20., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Ivanovo régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
3. Markov Timur Alekszandrovics, születési idő - 1980. augusztus 9., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Vlagyimir régió Sudogodsky kerületében lévő párt helyi szervezetének tanácsának elnöke.
4. Andrej Vlagyimirovics Marinin, születési idő - 1971. augusztus 28., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Vlagyimir régióban működő párt regionális szervezete tanácsának titkára.
5. Szivokin Dmitrij Vlagyimirovics, születési idő - 1975. január 30., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Ivanovo régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
6. Pronina Natalya Gennadievna, születési idő - 1961. december 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Vlagyimir régió Aleksandrovszkij kerületében működő párt helyi szervezetének tanácsának tagja.
25. számú regionális csoport (Volgográdi régió)
1. Mikheev Oleg Leonidovics, születési idő - 1967. november 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács elnökségének tagja, a párt Volgográdi régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
2. Ekaterina Olegovna Surova, születési idő - 1980. július 22., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
3. Medvedeva Tatyana Pavlovna, születési ideje - 1957. május 2., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG
4. Mikheev Alekszej Olegovics, születési idő - 1991. május 21., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Volgográdi régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
5. Kalasnyikov Dmitrij Vlagyimirovics, születési idő - 1971. január 23., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Volgográdi régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
26. számú regionális csoport (Vologdai régió, Novgorodi régió, Tveri régió)
1. Alekszej Vasziljevics Csepa, születési idő - 1955. november 22., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács Elnökségének tagja, a párt Tveri régióban működő regionális szervezetének tanácselnöke.
4. Yasakova Irina Gennadievna, születési ideje - 1965. április 4., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Vologda régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
6. Teltevskoy Alekszandr Dmitrijevics, születési dátuma - 1961. szeptember 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Vologda régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke, a párt Vologda régióbeli Velikoustyugsky kerületében működő helyi szervezetének tanácsának elnöke.
7. Aleksey Vladimirovich Afanasiev, születési idő - 1963. március 25., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt novgorodi régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
8. Leontyeva Elena Vasilievna, születési idő - 1957. december 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Tveri régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt Tveri régió Toropeckij kerületében működő helyi szervezetének tanácsának elnöke.
27. számú regionális csoport (Voronyezsi régió)
2. Klimov Vitaly Nikolaevich, születési idő - 1954. október 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG
3. Izmailova Szvetlana Viktorovna, születési idő - 1971. október 9., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
4. Rymar Artem Sergeevich, születési idő - 1976. április 16., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt voronyezsi régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
28. számú regionális csoport (Kaluga régió, Lipecki régió, Orjoli régió)
3. Ksenofontova Larisa Vasziljevna, születési idő - 1969. december 18., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács elnökségének tagja, a párt lipecki régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
4. Alekszandr Petrovics Szafronov, születési idő - 1957. április 2., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Kaluga régióbeli regionális szervezetének tanácsának elnöke.
5. Ruszlan Viktorovics Perelygin, születési idő - 1982. május 8., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Oryol régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
6. Truskov Alekszandr Vitalievics, születési idő - 1971. december 29., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Kaluga régióbeli regionális szervezete tanácsának titkára, a párt helyi szervezete tanácsának elnöke a Kaluga régióban, Obninsk városában.
8. Obuhov Mihail Vitalievics, születési idő - 1977. május 6., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt regionális szervezetének tanácsi tagja a Kaluga régióban.
29. számú regionális csoport (Kemerovo régió)
3. Mishenin Jevgenyij Nyikolajevics, születési idő - 1958. július 13., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezetének tagja a kemerovói Prokopjevszk városában.
4. Zajcev Alekszandr Vjacseszlavovics, születési idő - 1982. április 27., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Kemerovói régió regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke, a kemerovói Novokuznyeck város Kuznyeck kerületében.
5. Celykovsky Jevgenyij Vlagyimirovics, születési dátuma - 1973. június 7., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt kemerovói régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
30. számú regionális csoport (Kostroma régió, Jaroszlavl régió)
1. Kashirin Anatolij Anatoljevics, születési idő - 1958. december 9., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt jaroszlavli régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
2. Petuhov Szergej Anatoljevics, születési ideje - 1966. augusztus 6., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Kostroma régióbeli regionális szervezetének tanácsának elnöke, a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke a kosztromai régió Buy és Buysky kerületében.
3. Khabibulin Szergej Ravilievics, születési idő - 1970. március 30., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Jaroszlavl régióban működő regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt Pereslavl-Zalessky városában és a jaroszlavli régió pereszlavli kerületében működő helyi szervezet tanácsának elnöke.
4. Ershov Andrej Nikolaevich, születési idő - 1967. február 11., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt jaroszlavli régió regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt Rybinsk városában és a jaroszlavli régió Rybinszk körzetében működő helyi szervezetének tanácsának elnöke.
5. Plyusnin Alekszandr Nikolajevics, születési idő - 1973. augusztus 13., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt kosztromai régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt Galics városában és a Kosztromai régió Galicsszkij kerületében működő helyi szervezet tanácsának elnöke.
6. Sekacheva Olga Nikolaevna, születési idő - 1964. december 23., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Jaroszlavl régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke a jaroszlavli régió Boriszoglebszki kerületében.
31. számú regionális csoport (Kurgan régió, Tyumen régió)
2. Khlebnikova Marina Vitalievna, születési idő - 1983. december 15., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
3. Szemjonov Viktor Anatoljevics, születési idő - 1961. május 6., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Kurgan régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
4. Morev Szergej Nyikolajevics, születési idő - 1976. december 3., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Tyumen régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
5. Bukharov Alekszandr Olegovics, születési idő - 1987. szeptember 25., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Kurgan régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt Kurgan régióbeli Shadrinsk városában működő helyi szervezetének tanácsának elnöke.
6. Kobjakov Oleg Nyikolajevics, születési idő - 1969. december 11., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Kurgan régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
7. Sumin Dmitrij Vasziljevics, születési idő - 1982. november 24., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
32. számú regionális csoport (Moszkvai régió - Balasikha 117. számú egymandátumos választókerület, Moszkvai régió - Kolomnai 119. számú egymandátumos választókerület, Moszkvai régió - Ljuberci 121. számú egymandátumos választókerület, Moszkvai régió - Podolszki egymandátumos választókerület 124. sz., Moszkvai régió - Szerpuhov egymandátumos 126. számú választókerület)
1. Bagdaszarov Szemjon Arkagyevics, születési idő - 1954. november 20., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja.
3. Alekseeva Alla Anatoljevna, születési ideje - 1962. szeptember 28., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
4. Chistyukhin Igor Vasziljevics, születési idő - 1970. október 16., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt moszkvai régióbeli regionális szervezete tanácsának titkára.
5. Szergej Ivanovics Szamokhin, születési ideje - 1964. július 11., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Vlasikha városának, Krasznoznamenszk városának és a moszkvai régió Odintsovo önkormányzati körzetének helyi szervezetének tanácsának elnöke.
33. számú regionális csoport (Moszkvai régió - Dmitrov 118. számú egymandátumos választókerület, Moszkvai régió - Krasznogorszk 120. számú egymandátumos választókerület, Moszkvai régió - Odintsovo 122. számú egymandátumos választókerület, Moszkvai régió - Orekhovo-Zuevsky egymand. 123. számú mandátumos választókerület, Moszkvai régió - Szergijev Poszad 125. számú egymandátumos választókerület, Moszkvai régió - Shchelkovsky 127. számú egymandátumos választókerület)
1. Romanovics Alekszandr Leonidovics, születési idő - 1952. október 15., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács elnökségének tagja, a párt moszkvai régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
4. Alksnis Viktor Imantovich, születési idő - 1950. június 21., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
5. Volnushkin Alekszandr Nyikolajevics, születési idő - 1978. február 13., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt moszkvai régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt moszkvai régióbeli Solnechnogorsk városának helyi szervezetének tanácsának elnöke.
6. Kovtun Vjacseszlav Anatoljevics, születési idő - 1970. május 27., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke a moszkvai régióban, Szergijev Poszad városában.
34. számú regionális csoport (Nizsnyij Novgorod régió)
1. Bocskarev Alekszandr Anatoljevics, születési idő - 1972. január 10., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a Nyizsnyij Novgorod régióban működő párt regionális szervezete tanácsának elnöke.
2. Razumovszkij Alekszandr Vasziljevics, születési idő - 1952. április 19., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
3. Shein Anatolij Alekszejevics, születési idő - 1956. április 14., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Nyizsnyij Novgorod régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke Dzerzsinszk városában, Nyizsnyij Novgorod régióban.
4. Bogdanov Igor Mihajlovics, születési ideje - 1952. szeptember 18., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Nyizsnyij Novgorod régióban működő párt regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt Nyizsnyij Novgorod város Leninszkij kerületében működő helyi szervezetének tanácsának elnöke.
5. Lychagin Kirill Alekszandrovics, születési idő - 1990. május 21., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
35. számú regionális csoport (Novoszibirszk régió)
1. Alekszandr Alekszandrovics Ageev, születési ideje - 1976. március 4., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Moszkva városi regionális szervezetének tanácsának elnöke.
2. Ivanov Danil Szergejevics, születési idő - 1983. március 2., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Novoszibirszk régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
3. Anatolij Anatoljevics Kubanov, születési ideje - 1972. március 29., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Novoszibirszk régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
4. Umerbaev Igor Ravilievich, születési idő - 1969. március 9., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Novoszibirszk régióbeli regionális szervezete tanácsának titkára.
36. számú regionális csoport (Omszki régió)
1. Dmitrij Jevgenyevics Gorovcov, születési idő - 1966. november 6., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt omszki régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
2. Kravcov Alekszandr Vlagyimirovics, születési ideje - 1963. július 7., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt omszki régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, az omszki régió tevrizi körzetében a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke.
3. Dubovsky Jevgenyij Jurjevics, születési idő - 1967. június 20., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt regionális szervezete tanácsának titkára az omszki régióban.
4. Provozin Alekszej Nyikolajevics, születési idő - 1972. július 17., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt omszki régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke Omszk város központi közigazgatási körzetében.
5. Ivanova Natalya Nikolaevna, születési idő - 1989. március 31., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
37. számú regionális csoport (Orenburg régió)
1. Frolov Vlagyimir Ivanovics, születési ideje - 1954. július 30., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Orenburg régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
2. Asyaev Faik Insafovich, születési idő - 1967. július 14., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Orenburg régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
3. Kulakhmetov Kairat Zhaigunusovich, születési idő - 1978. január 30., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
4. Kuryndin Valerij Fedorovics, születési idő - 1953. november 16., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Orenburg régióbeli regionális szervezete tanácsának titkára.
5. Kalvan Vjacseszlav Alekszandrovics, születési ideje - 1949. augusztus 9., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
38. számú regionális csoport (Pszkov régió, Szmolenszki régió)
1. Tarnavszkij Alekszandr Georgijevics, születési idő - 1960. április 20., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja.
2. Szergej Alekszandrovics Lebegyev, születési idő - 1956. augusztus 12., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG
3. Bryachak Oleg Mihailovich, születési ideje - 1980. január 18., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Pszkov régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
4. Mihail Valerijevics Atroscsenkov, születési ideje - 1971. november 28., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt szmolenszki régióbeli regionális szervezete tanácsának titkára, a szmolenszki régió Vjazemszkij körzetében a párt helyi szervezete tanácsának elnöke.
5. Pozdnyakov Vaszilij Alekszandrovics, születési idő - 1985. április 10., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt szmolenszki régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
39. számú területi csoport (Rosztovi régió - 149. számú rosztovi egymandátumos választókerület, Rosztovi régió - Nyizsnyedonszkij 150. számú egymandátumos választókerület, Rosztovi régió - Taganrog 151. számú egymandátumos választókerület, Rosztovi régió - Déli egymandátumos választókerület 152. sz.)
2. Szergej Alekszandrovics Kosinov, születési ideje - 1960. október 29., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt rosztovi régióbeli regionális szervezete tanácsának titkára, büntetett előéletű – a Büntető Törvénykönyv 211. cikkének 2. része, „A közlekedésbiztonsági szabályok megsértése és a járművek üzemeltetése járműveket vezető személyek által”. az RSFSR.
3. Mihail Boriszovics Lugancev, születési idő - 1961. június 16., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt rosztovi régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke a Rosztovi régióban, Shakhty városában.
4. Karabedov Andrej Georgijevics, születési idő - 1977. december 11., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt rosztovi régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt helyi szervezetének tanácsának tagja a Rosztovi régióban, Novocherkassk városában.
5. Kozhin Alekszandr Olegovics, születési idő - 1957. november 4., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
6. Walter Borisz Alekszandrovics, születési idő - 1978. június 16., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt rosztovi régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke, a Rosztovi régió Batajszk városában.
40. számú területi csoport (Rosztovi régió - Belokalitvinszkij 153. számú egymandátumos választókerület, Rosztovi régió - 154. számú Sahtinszkij egymandátumos választókerület, Rosztovi régió - Volgodonszk 155. számú egymandátumos választókerület)
1. Pakholkov Oleg Vladimirovics, születési ideje - 1971. szeptember 23., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, büntetett előéletű – az Orosz Föderáció Büntető Törvénykönyve 129. cikkének 3. része, „Rágalmazás”.
2. Noszkov Dmitrij Nyikolajevics, születési idő - 1980. október 30., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt voronyezsi régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
41. számú regionális csoport (Ryazan régió, Tula régió)
2. Grebenscsikov Szergej Valerijevics, születési ideje - 1981. szeptember 8., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Ellenőrző és Könyvvizsgáló Bizottság tagja, a párt Tula régióban működő regionális szervezete tanácsának elnöke.
3. Pupkov Szergej Viktorovics, születési idő - 1970. május 16., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Ryazan régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
4. Ljablin Andrej Alekszejevics, születési idő - 1969. május 10., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke Rjazan város moszkvai kerületében, Ryazan régióban.
5. Kuznyecov Anatolij Mihajlovics, születési idő - 1963. november 23., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Tula régióbeli regionális szervezete tanácsának titkára.
6. Grebenkova Irina Gennadievna, születési idő - 1989. október 2., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja.
42. számú regionális csoport (Szamara régió)
2. Maryakhin Mihail Ivanovics, születési idő - 1977. február 13., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt szamarai régióbeli regionális szervezetének tanácsának elnöke.
4. Razuvaev Alekszandr Jevgenyevics, születési idő - 1962. október 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt szamarai régióbeli regionális szervezete tanácsának titkára.
5. Zolotarev Petr Anatoljevics, születési idő - 1957. június 10., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
6. Vorotnyev Vjacseszlav Alekszandrovics, születési idő - 1979. szeptember 23., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt szamarai régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
43. számú regionális csoport (Saratov régió)
1. Velikaya Natalia Mikhailovna, születési idő - 1969. november 13., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG
2. Sarsengaliyev Toktar Ayanbayevich, születési ideje - 1965. május 29., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Szaratovi régió Marksovsky önkormányzati körzetében a párt helyi szervezetének tanácsának tagja.
3. Galina Gennadievna Platoshina, születési idő - 1961. május 8., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Szaratovi régió Balashovsky önkormányzati körzetében a párt helyi szervezetének tanácsának tagja.
4. Dementyev Mihail Jurjevics, születési idő - 1950. november 10., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Szaratovi régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt Szaratovi régió Dukhovnitsky önkormányzati körzetében működő helyi szervezetének tanácsának elnöke.
5. Mironov Pavel Vasziljevics, születési idő - 1986. szeptember 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezetének tanácsának tagja Szaratov város Leninszkij kerületében, Szaratov régióban.
44. számú regionális csoport (Sverdlovsk régió)
1. Burkov Alekszandr Leonidovics, születési idő - 1967. április 23., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács elnökségének tagja, a párt Szverdlovszk régióbeli regionális szervezetének tanácsának elnöke.
2. Cseresnyev Valerij Alekszandrovics, születési idő - 1944. október 24., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG
3. Zsukovszkij Andrej Alekszandrovics, születési ideje - 1979. július 28., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Szverdlovszk régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt helyi szervezete tanácsának elnöke Jekatyerinburg város Leninszkij kerületében.
5. Ionin Dmitrij Alekszandrovics, születési ideje - 1985. január 25., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Szverdlovszk régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke Jekatyerinburg város Kirovszkij kerületében.
6. Danilov Igor Nikolaevich, születési idő - 1974. május 17., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt szverdlovszki régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt Szverdlovszki régió Zheleznodorozhny kerületében működő helyi szervezetének tanácsának elnöke.
7. Pavljucsenkova Anastasia Jurjevna, születési idő - 1991. március 16., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Szverdlovszk régióban működő regionális szervezetének tanácsának tagja.
45. számú regionális csoport (Tomski régió, Hanti-Manszi Autonóm Kerület - Jugra)
1. Szerdyuk Mihail Ivanovics, születési idő - 1976. május 20., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt regionális szervezete tanácsának elnöke a Hanti-Manszijszk autonóm körzetben - Ugra.
2. Nemceva Galina Grigorjevna, születési idő - 1975. június 12., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a Képviselőház tanácsának tagja, a párt Tomszk régióbeli regionális szervezetének tanácsának elnöke.
3. Anatolij Sztyepanovics Vats, születési ideje - 1963. március 17., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt regionális szervezetének tanácsának tagja a Hanti-Manszijszki Autonóm Kerületben - Jugra.
4. Kiseleva Ksenia Sergeevna, születési idő - 1983. augusztus 19., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Tomszk régióbeli regionális szervezete tanácsának titkára.
5. Makushin Valerij Nyikolajevics, születési idő - 1956. november 4., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt regionális szervezetének tagja a Hanti-Manszijszk Autonóm Kerületben - Ugra, a Tanács elnöke a párt helyi szervezete Urai városában, Hanti-Manszijszk Autonóm Kerület - Jugra.
6. Pavlovich Viktor Antonovics, születési idő - 1952. április 8., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
7. Tretyakov Denis Vladimirovich, születési idő - 1982. október 4., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt regionális szervezetének Ellenőrző és Könyvvizsgáló Bizottságának elnöke a Hanti-Manszijszk Autonóm Kerületben - Ugra.
46. számú regionális csoport (Cseljabinszki régió)
1. Gartung Valerij Karlovics, születési idő - 1960. november 12., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács elnökségének tagja, a párt cseljabinszki régióbeli regionális szervezete tanácsának elnöke.
3. Svecov Vaszilij Georgijevics, születési idő - 1961. április 10., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Ellenőrző és Ellenőrző Bizottság tagja, a párt cseljabinszki régióbeli regionális szervezete tanácsának titkára.
5. Mukhometyarova Olga Ivanovna, születési idő - 1971. február 9., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt cseljabinszki régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt Zlatoust városában és a cseljabinszki régió Kusinszkij kerületében működő helyi szervezet tanácsának elnöke.
6. Vychuzhanin Viktor Szergejevics, születési idő - 1984. február 23., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt cseljabinszki régióbeli regionális szervezetének tanácsának tagja.
8. Pankratov Nyikolaj Viktorovics, születési ideje - 1961. január 1., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke a cseljabinszki régió Szatkinszkij kerületében.
9. Sorokina Ramziya Nurovna, születési ideje - 1968. november 5., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke Cseljabinszk város szovjet kerületében, Cseljabinszk régióban.
47. számú regionális csoport (Moszkva városa – Babuskinszkij 196. számú egymandátumos választókerület, Moszkva városa – 198. számú Leningrádi egymandátumos választókerület, Moszkva városa – Medvedkovszkij 200. számú egymandátumos választókerület, Moszkva városa – Tushino 206. számú egymandátumos választókerület, Moszkva városa - Hovrinszkij 207. számú egymandátumos választókerület)
1. Khovanskaya Galina Petrovna, születési ideje - 1943. augusztus 23., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács Elnökségének tagja.
4. Alekseev Aleksey Olegovich, születési idő - 1977. december 10., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
5. Aleinikova Victoria Viktorovna, születési idő - 1979. szeptember 10., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezetének tagja a moszkvai Western Degunino városi körzetben.
48. számú regionális csoport (Moszkva városa – Kuncevszkij 197. számú egymandátumos választókerület, Moszkva városa – 201. számú Nagatinszkij egymandátumos választókerület, Moszkva városa – 202. számú Novomoskovszkij egymandátumos választókerület, Moszkva városa – Cserjomuskinszkij 209. számú egymandátumos választókerület, Moszkva városa - Csertanovszkij 210. számú egymandátumos választókerület)
2. Tatarinov Ruszlan Vladimirovics, születési idő - 1970. szeptember 21., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács Elnökségének tagja, büntetett előéletű - Az Orosz Föderáció Büntető Törvénykönyve 116. cikkének „Akkumulátor” 1. része.
3. Jekaterina Vasziljevna Nikonorova, születési idő - 1951. június 19., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja.
4. Szergej Ivanovics Vasziljev, születési ideje - 1974. október 24., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt moszkvai városi regionális szervezetének tanácsának tagja, a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke Moszkva város Teply Stan önkormányzati kerületében.
5. Kochetkov Vlagyimir Valerijevics, születési idő - 1969. december 15., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG
6. Kazenkov Oleg Jurijevics, születési idő - 1975. október 20., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Moszkva városi regionális szervezetének tanácsának tagja.
8. Averkiev Pavel Borisovich, születési idő - 1980. március 18., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, Moszkva város Altufevszkij önkormányzati kerületében a párt helyi szervezetének tanácsának elnöke.
9. Sharko Valeria Mikhailovna, születési idő - 1990. január 29., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
49. számú regionális csoport (Moszkva város - Lublin 199. számú egymandátumos választókerület, Moszkva városa - Orekhovo-Borisovsky 203. számú egymandátumos választókerület, Moszkva városa - Perovszkij 204. számú egymandátumos választókerület, Moszkva városa - Preobrazhensky 205. számú egymandátumos választókerület, Moszkva városa - 208. számú központi egymandátumos választókerület)
2. Krasilnikova Olga Konstantinovna, születési idő - 1977. június 27., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja.
3. Szviridov Ilja Timurovics, születési idő - 1980. december 24., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács elnökségének tagja, a párt moszkvai regionális szervezete tanácsi elnökségének titkára.
4. Kristina Vladislavovna Simonyan, születési idő - 1978. április 21., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Moszkva városi regionális szervezetének tanácsának tagja.
5. Sorokina Darya Nikolaevna, születési idő - 1990. január 13., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a moszkvai Brateevo városi kerület helyi pártfiókjának tanácsának elnöke.
6. Miller Dmitrij Georgievics, születési dátuma - 1995. július 27., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt helyi szervezete tanácsának elnöke Csertanovo központi moszkvai városi kerületében.
7. Avdeev Viktor Evgenievich, születési idő - 1979. április 26., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
50. számú regionális csoport (Szentpétervár)
1. Nyilov Oleg Anatoljevics, születési idő - 1962. május 8., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács elnökségének tagja, a párt Szentpétervár város regionális szervezetének tanácsának elnöke.
2. Drapeko Elena Grigorjevna, születési ideje - 1948. október 29., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács Elnökségének tagja.
4. Ushakov Dmitrij Vladimirovics, születési idő - 1980. november 13., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
5. Aleksasin Anatolij Alekszejevics, születési idő - 1949. május 5., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
6. Alekszej Anatoljevics Kovaljov, születési idő - 1963. szeptember 15., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a Központi Tanács tagja, a párt Szentpétervár város regionális szervezetének tanácsának tagja.
7. Popov Szergej Alekszejevics, születési idő - 1948. május 15., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG, a párt Szentpétervár város regionális szervezetének tanácsának tagja.
9. Alekszej Ivanovics Plotnyikov, születési idő - 1980. június 4., a Politikai Párt tagja CSAK OROSZORSZÁG.
A rendkívüli helyzetek minisztériuma havazásra és viharos szélre figyelmeztette a moszkvaiakat Március 30. óta a moszkvai városi dumairoda alkalmazottainak kétharmada távmunkára került A moszkvai városi duma támogatta az üzletek döntését a nyugdíjasok külön időpontjáról Az észak-keleti akkord részeként több mint két kilométer hosszú felüljárót építenek A TiNAO-ban több mint 3 millió négyzetméter nem lakáscélú ingatlan épül A metróban több mint 9 ezer képernyő jelent meg a moszkvai óvintézkedésekről Az MCD-vezérlők és pénztárosok műszakuk előtt orvosi vizsgálaton esnek át Operatív központ a koronavírus-helyzet ellenőrzésére és nyomon követésére: a betegség súlyos lehet fiatal betegeknél Moszkvában megkezdték a földi közlekedés fertőtlenítését a végállomásokon A nagyvárosi metróban speciális fertőtlenítőszerrel kezelik naponta az autókat és az alagutakat A VDNKh online körútjait indítják Moszkvában Az általános joghatósággal rendelkező moszkvai bíróságok hétvégén dolgoznak Az iskolások már online is végezhetnek tantárgydiagnosztikát A Moszkvai vonatok elindultak a Nekrasovskaya és a Bolshaya Koltsevaya metróvonalakon Moszkva polgármesterének március 29-én kelt 34-UM számú rendelete értelmében a főváros összes lakosának nem szabad elhagynia lakóhelyét. / Az állásukat elvesztő moszkoviták havi 19 500 rubelt kapnak Közterületen való kényszerű tartózkodás esetén az állampolgárok kötelesek legalább 1,5 m távolságot tartani Elhunyt Valentin Gorbunov, a moszkvai városi választási bizottság volt vezetője A "Gardener" bevásárlókomplexum április 5-ig zárva tart A moszkvai közlekedés március 28-tól április 5-ig közlekedik a hétvégi menetrend szerint Március 31-én és április 1-jén ingyenes "PRO_Marketing" oktatási fórumot tartanak online
A fővárosi parlament március 30-tól megduplázta a távmunkában dolgozók számát. A moszkvai városi duma képviselőinek asszisztenseit is beleértve, távmunkára helyezték át. Ezt Alekszej Szaposnyikov (Egyesült Oroszország frakció) a moszkvai városi duma elnöke jelentette be.
Larisa Kartavtseva, a Moszkvai Állami Duma Egészségügyi és Közegészségügyi Bizottságának elnöke hasznosnak tartja, hogy számos kiskereskedelmi lánc úgy döntött, hogy elsőbbségi időt oszt ki az idősebb vásárlóknak. Hozzátette: számos példa van arra, hogy felelős üzletek különböző megelőző intézkedéseken dolgoznak a vírus terjedésének országszerte mérséklése érdekében.
A Moszkvai Építészeti Bizottság megállapodott az Oktyabrskaya vasút vágányaitól a moszkvai vasút jaroszlavli irányáig tartó felüljáró tervezésében. A felüljáró teljes hossza több mint két kilométer lesz. Ezzel mind a kerületben, mind a városban javul a helyzet az utakon.
Új-Moszkvában több a nem lakáscélú létesítmény, amelyből 7,5 év alatt több mint 70 épült szociális céllal.Az elcsatolt területeken új létesítmények megjelenésének köszönhetően több mint 100 ezer munkahely jött létre.
A koronavírus-fertőzés megelőzését célzó intézkedésekről szóló hangüzeneteket a mozgólépcsőkön és a 177 útjelző táblán is sugározzák.
A JSC "Central PPK" pénztárosai és ellenőrei, akik a moszkvai központi átmérők (MCD) állomásain és vonatain dolgoznak, a műszak előtt orvosi vizsgálaton esnek át. „Több mint 2000 palack kézfertőtlenítőt, több mint 11.000 latexkesztyűt és több mint 50.000 orvosi maszkot vásároltak az IDC pénztárosai és irányítói számára. További 150 000 maszkot vásárolnak” – közölte a Moszkvai Közlekedési Minisztérium sajtószolgálata.
A fővárosban a mesterséges tüdőlélegeztető készülékre kapcsolt betegek 40%-a nem haladja meg a 40 évet, a 60 év alattiak körében ez az arány eléri a 64%-ot. A statisztikák azt mutatják, hogy a betegség nem csak az idősebb generáció körében súlyos. Így a súlyos tüdősérülést szenvedő betegek 45%-a 60 év alatti. A 40 év alattiak - 15%.
„A moszkvai buszokat, elektromos buszokat, trolibuszokat és villamosokat most fertőtlenítik a vonalon végzett munka közben – a végállomásokon megkezdődött a belső terek további feldolgozása. Így nemcsak a parkokban és depókban, hanem az útvonalakon is fertőtlenítik a járműveket” – írja a Mosgortrans sajtószolgálata.
A jegykiadó automatákat óránként, a kilincseket és a pénztárgépeket pedig másfél-két óránként mossák. Az alagutak kezelése speciális mosógépekkel történik. Összesen 600 km alagutat, 364 lépcsőt, 108 zsákutcát és 33 összekötő ágat terveznek mosni.
Míg az ország főkiállítása átmenetileg zárva tart a vendégek elől, addig a pavilonokat körbe lehet sétálni és online ismeretterjesztő videókat nézni.
A főváros általános illetékességű bíróságain a szolgálatban lévő bírák és az apparátus alkalmazottai olyan létszámban dolgoznak majd, amennyi a bíróság működéséhez az adott körülmények figyelembevételével elegendő.
A moszkvai iskolák 2. és 11. osztályos tanulói ingyenesen vehetnek részt online diagnosztikán. Ezt a lehetőséget a Moszkvai Oktatási Minőségi Központ (MCQE) Független Diagnosztikai Központja biztosította. Az eredmények a teszt sikeres letétele után másnap lesznek ismertek.
Újabb 14 új generációs Moszkva vonat indult a moszkvai metró Nekrasovskaya és Bolshaya Koltsevaya vonalain. Az innovatív vonatok a Jugo-Vosztocnaja, Okszkaja, Sztakhanovskaya, Nyizsegorodszkaja, Aviamotornaja és Lefortovo állomások megnyitása után kezdtek közlekedni. Március 27-én keresték az utasokat.
Szergej Szobjanin moszkvai polgármester rendeletet írt alá a koronavírus elleni küzdelem új intézkedéseiről. A fővárosi lakosoknak életkortól függetlenül be kell tartaniuk az önelzáródás rendjét. A moszkvaiak csak sürgős orvosi ellátás kérelmezése, munkába utazás, boltba, gyógyszertárba járva a szemetet kivinni, házi kedvenceiket a lakóhelyüktől legfeljebb 100 méter távolságra sétáltathatják.
Szergej Szobjanin moszkvai polgármester regionális kompenzáció kifizetéséről döntött. A munkanélküli ellátások (ösztöndíjak) teljes összege havi 19 500 rubel lesz. Ez lesz az egyik intézkedés a koronavírus elleni küzdelem hátterében, amelyet Szergej Szobjanin március 29-én este jelentett be hivatalos honlapján.
Moszkva polgármesterének március 29-i rendelete értelmében az utcákon, az üzletekben, a közlekedésben és más nyilvános helyeken a polgárok kötelesek szociális távolságot tartani - legalább 1,5 m távolságra más emberektől.
„Ma Valentin Gorbunov elhunyt. Az 1990-es évek közepe óta ő vezette a Moszkvai Városi Választási Bizottságot, és nagymértékben hozzájárult annak megalakításához és számos választás lebonyolításához a kormányzat minden szintjén” – mondta Szergej Szobjanin moszkvai polgármester a Twitteren.
„Valentin Pavlovics és én gyakran dolgoztunk együtt, gyümölcsözően kommunikáltunk a moszkvai Választások Megfigyelő Központja révén minden szinten, a jogalkotási tevékenység tekintetében” – írta Facebook-oldalán Alekszej Szaposnyikov, a moszkvai duma elnöke. - Fényes emlék! Részvétünk a családnak, a barátoknak és a kollégáknak...
Korábban speciális intézkedéseket vezettek be a komplexum területén az összes helyiség és felület egészségügyi kezelésére és fertőtlenítésére.
11:00 és 17:00 óra között négy előadással várják a közönséget. A legnagyobb internetes cégek képviselői felszólalnak rajtuk. A fórumon való részvételhez regisztrálnia kell az mbm.mos.ru oldalon az „Oktatás” részben.
1049 0
Függelék az Orosz Föderáció Központi Választási Bizottsága 2011. december 15-i rendeletéhez
"Tisztességes Oroszország" politikai párt
1. Mironov Szergej Mihajlovics
2. Levicsev Nyikolaj Vlagyimirovics
3. Dmitrieva Oksana Genrikhovna
4. Lomakin-Rumjantsev Alekszandr Vadimovics
5. Andrej Vlagyimirovics Tumanov
6. Levin Leonyid Leonidovics
7. Gracsev Ivan Dmitrijevics
8. Drapeko Elena Grigorjevna
9. Lakutin Nyikolaj Afanasjevics
10. Ilkovszkij Konsztantyin Konsztantyinovics
11. Harlov Vadim Boriszovics
12. Tumusov Fedot Szemenovics
13. Shudegov Viktor Evgrafovich
14. Akszakov Anatolij Gennagyijevics
15. Terentiev Alekszandr Vasziljevics
16. Rudenko Andrej Viktorovics
17. Mashkarin Vlagyimir Petrovics
18. Zubov Valerij Mihajlovics
19. Oganyan Hovhannes Armenakovich
20. Goryacheva Szvetlana Petrovna
21. Kuzmina Alla Vladimirovna
22. Epifanova Olga Nikolaevna
23. Szelivanov Jurij Alekszejevics
24. Beljakov Anton Vladimirovics
25. Mikheev Oleg Leonidovics
26. Alekszej Chepa
27. Mitrofanov Alekszej Valentinovics
28. Pakholkov Oleg Vladimirovics
29. Andrej Ozerov
30. Krutov Andrej Dmitrijevics
31. Bryachak Mihail Vasziljevics
32. Csetverikov Alekszandr Vlagyimirovics
33. Gorovcov Dmitrij Jevgenyevics
34. Doronin Szergej Alekszandrovics
35. Vanchugov Roman Anatoljevics
36. Romanovics Alekszandr Leonidovics
37. Moszkalkova Tatyana Nyikolajevna
38. Shein Anatolij Alekszejevics
39. Ponomarjov Ilja Vladimirovics
40. Mizulina Elena Boriszovna
41. Petrov Szergej Anatoljevics
42. Emelyanov Mihail Vasziljevics
43. Gasanov Jamaladin Nabievich
44. Gudkov Dmitrij Gennadievics
45. Muzykaev Adnan Abdulaevich
46. Burkov Alekszandr Leonidovics
47. Cseresnyev Valerij Alekszandrovics
48. Nosovko Gennagyij Szergejevics
49. Alekszej Kazakov
50. Zotov Igor Lvovich
51. Gartung Valerij Karlovics
52. Svecov Vaszilij Georgijevics
53. Gresnyevikov Anatolij Nyikolajevics
54. Ageev Alekszandr Alekszandrovics
55. Gudkov Gennagyij Vladimirovics
56. Khovanskaya Galina Petrovna
57. Nyilov Oleg Anatoljevics
58. Petukhova Natalya Removna
59. Ushakov Dmitrij Vladimirovics
60. Szerdjuk Mihail Ivanovics
61. Liszjakov Alekszej Alekszejevics
62. Bychkova Evdokia Ivanovna
63. Samiev Ildar Rafikovich
64. Parahin Vlagyimir Vjacseszlavovics
Politikai párt "Oroszországi Liberális Demokrata Párt"
65. Zsirinovszkij Vlagyimir Volfovics
66. Osztrovszkij Alekszej Vlagyimirovics
67. Lebegyev Igor Vladimirovics
68. Nyilov Jaroszlav Jevgenyevics
69. Didenko Alekszej Nyikolajevics
70. Kalasnyikov Szergej Vjacseszlavovics
71. Szluckij Leonyid Eduardovics
72. Szeleznyev Valerij Szergejevics
73. Szviscsev Dmitrij Alekszandrovics
74. Napso Jurij Aisovics
75. Szuharev Ivan Konsztantyinovics
76. Sztarovoitov Alekszandr Szergejevics
77. Cserkasov Kirill Igorevics
78. Marinin Szergej Vlagyimirovics
79. Abramov Ivan Nyikolajevics
80. Andrej Leonidovics Markin
81. Semenov Vladimir Vladislavovich
82. Kulieva Vaszilina Vasziljevna
83. Kropacsov Alekszandr Szergejevics
84. Ovszjannyikov Vlagyimir Anatoljevics
85. Noszov Dmitrij Jurijevics
86. Markin Eduard Vitalievich
87. Kaljuzsnij Ruszlan Valerijevics
88. Drozdov Ilja Jurijevics
89. Furgal Szergej Ivanovics
90. Csirkova Irina Alekszandrovna
91. Gubareva Natalja Viktorovna
92. Zolocsevszkij Vitalij Szergejevics
93. Litvincev Dmitrij Alekszejevics
94. Karginov Szergej Genrihovics
95. Zsuravlev Szergej Valerianovics
96. Sirotkin Szergej Nikanorovics
97. Lugovoj Andrej Konstantinovics
98. Saveljev Dmitrij Ivanovics
99. Ananskikh Igor Alekszandrovics
100. Ivanov Szergej Vlagyimirovics
101. Zsigarev Szergej Alekszandrovics
102. Kurdyumov Alekszandr Boriszovics
103. Dengin Vadim Jevgenyevics
104. Zelinszkij Yan Viktorovics
105. Afanasyeva Elena Vladimirovna
106. Szviridov Valentin Valentinovics
107. Degtyarev Mihail Vladimirovics
108. Iscsenko Anton Anatoljevics
109. Albotin Konsztantyin Szergejevics
110. Taskaev Vlagyimir Pavlovics
111. Balberov Alekszandr Alekszandrovics
112. Shingarkin Maxim Andreevich
113. Zhurko Vaszilij Vasziljevics
114. Weinstein Szergej Jevgenyevics
115. Svergunova Margarita Nikolaevna
116. Szobolev Viktor Vasziljevics
117. Szvincov Andrej Nyikolajevics
118. Rokhmistrov Maxim Stanislavovich
119. Volchek Denis Gennadievich
120. Taraszjuk Vaszilij Mihajlovics
"Az Orosz Föderáció Kommunista Pártja" politikai párt
121. Zjuganov Gennagyij Andrejevics
122. Komojedov Vlagyimir Petrovics
123. Afonin Jurij Vjacseszlavovics
124. Alferov Zsores Ivanovics
125. Savitskaya Svetlana Evgenievna
126. Melnyikov Ivan Ivanovics
127. Kasin Vlagyimir Ivanovics
128. Cserkeszov Viktor Vasziljevics
129. Novikov Dmitrij Georgijevics
130. Taysaev Kazbek Kutsukovich
131. Juscsenko Alekszandr Andrejevics
132. Tychinin Andrej Dzhafarovics
133. Markhaev Vjacseszlav Mihajlovics
134. Reshulsky Szergej Nyikolajevics
135. Bifov Anatolij Zsamalovics
136. Kasin Borisz Szergejevics
137. Andrejev Andrej Anatoljevics
138. Kocsiev Róbert Ivanovics
139. Lihacsev Vaszilij Nyikolajevics
140. Peshkov Viktor Petrovics
141. Szapozsnyikov Nyikolaj Ivanovics
142. Shurchanov Valentin Szergejevics
143. Zapolev Mihail Mihajlovics
144. Jurcsenko Szergej Ivanovics
145. Pozdnyakov Vladimir Georgievich
146. Haritonov Nyikolaj Mihajlovics
147. Obuhov Szergej Pavlovics
148. Berulava Mihail Nyikolajevics
149. Kulikov Oleg Anatoljevics
150. Kornyienko Alekszej Viktorovics
151. Goncsarov Viktor Ivanovics
152. Stogrin Szergej Ivanovics
153. Arefjev Nyikolaj Vasziljevics
154. Aparina Alevtina Viktorovna
155. Muravlenko Szergej Viktorovics
156. Romanov Petr Vasziljevics
157. Pautov Viktor Nyikolajevics
158. Vaszilcov Szergej Ivanovics
159. Gavrilov Szergej Anatoljevics
160. Gostev Ruslan Georgievich
161. Ponomarjov Alekszej Alekszejevics
162. Levcsenko Szergej Georgijevics
163. Rulkov Jevgenyij Adamovics
164. Nyikityin Vlagyimir Sztyepanovics
165. Komotszkij Borisz Olegovics
166. Szobko Szergej Vasziljevics
167. Mamajev Szergej Pavlinovics
168. Ivanov Nyikolaj Nyikolajevics
169. Potomszkij Vadim Vlagyimirovics
170. Razvorotnyev Nyikolaj Vasziljevics
171. Vasziljev Nyikolaj Ivanovics
172. Ruszkikh Alekszej Jurijevics
173. Avdeev Mihail Jurijevics
174. Rjabov Nyikolaj Fedorovics
175. Tarnaev Alekszandr Petrovics
176. Voronenkov Denis Nyikolajevics
177. Lokot Anatolij Jevgenyevics
178. Abalakov Alekszandr Nyikolajevics
179. Kravets Alekszandr Alekszejevics
180. Denisenko Oleg Ivanovics
181. Chikin Valentin Vasziljevics
182. Ikonnikov Vaszilij Nyikolajevics
183. Pletnyeva Tamara Vasziljevna
184. Szimagin Vlagyimir Alekszandrovics
185. Kolomejcev Nyikolaj Vasziljevics
186. Kolomejcev Viktor Andrejevics
187. Bessonov Vlagyimir Ivanovics
188. Fedotkin Vlagyimir Nyikolajevics
189. Kalasnyikov Leonyid Ivanovics
190. Romanov Valentin Sztyepanovics
191. Alimova Olga Nyikolajevna
192. Jezerszkij Nyikolaj Nyikolajevics
193. Dorokhin Pavel Szergejevics
194. Szolovjov Vadim Georgievics
195. Starodubcev Vaszilij Alekszandrovics
196. Tetekin Vjacseszlav Nyikolajevics
197. Szinelscsikov Jurij Petrovics
198. Nyekrasov Alekszandr Nyikolajevics
199. Kulikov Alekszandr Dmitrijevics
200. Raskin Valerij Fedorovics
201. Kumin Vadim Valentinovics
202. Szmolin Oleg Nyikolajevics
203. Potapov Alekszandr Vlagyimirovics
204. Dorovin Jevgenyij Vladimirovics
205. Szokol Szvjatoszlav Mihajlovics
206. Bortko Vlagyimir Vlagyimirovics
207. Shirshov Konsztantyin Vlagyimirovics
208. Agaev Vakha Abuevich
209. Taranin Viktor Ivanovics
210. Ivanjuzsenkov Borisz Viktorovics
211. Nyikicsuk Ivan Ignatyevich
212. Rodin Vlagyimir Romanovics
Összoroszországi politikai párt "Egységes Oroszország"
213. Krasheninnikov Pavel Vladimirovics
214. Rakhmatullina Zugura Yaganurovna
215. Kacskaev Pavel Rurikovics
216. Jusupov Marcel Hariszovics
217. Degtyarev Alekszandr Nyikolajevics
218. Fakhritdinov Irshat Junirovics
219. Batalova Rima Akberdinovna
220. Makhmutov Anvar Anasovics
221. Klimov Viktor Vlagyimirovics
222. Murzabaeva Salia Sharifyanovna
223. Mardanshin Rafael Mirkhatimovich
224. Abdulatipov Ramazan Gadzsimuradovics
225. Gadzsiev Magomed Tazhudinovics
226. Shikhsaidov Khizri Isaevich
227. Kurbanov Rizvan Daniyalovich
228. Gaszanov Magomedkadi Nabievics
229. Szafaralijev Gadzsimet Kerimovics
230. Amirilaev Adam Bashirovich
231. Balashov Balas Kurbanmagomedovics
232. Shkhagosev Adalbi Lyulevics
233. Gekkiev Zaur Dalhatovics
234. Sztársinov Mihail Jevgenyevics
235. Pivnyenko Valentina Nyikolajevna
236. Kuzminykh Tamara Gavrilovna
237. Oszipov Vjacseszlav Konsztantyinovics
238. Efimov Vitalij Boriszovics
239. Shkolkina Nadezhda Vasziljevna
240. Khadartsev Maharbek Khazbievich
241. Morozov Oleg Viktorovics
242. Kabaeva Alina Maratovna
243. Gilmutdinov Ildar Irekovics
244. Kogogina Alfija Gumarovna
245. Boguszlavszkij Irek Borisovics
246. Bariev Marat Mansurovich
247. Iljaszov Radik Szabitovics
248. Hairov Rinat Shamilevich
249. Szidjakin Alekszandr Gennadievics
250. Abubakirov Rishat Fazlutdinovich
251. Galimardanov Marcel Magfurovich
252. Delimhanov Ádám Szultanovics
253. Kosacev Konsztantyin Joszifovics
254. Neverov Szergej Ivanovics
255. Prokopjev Alekszandr Szergejevics
256. Gorovoj Nyikolaj Ivanovics
257. Gleb Yakovlevich kórus
258. Demcsenko Ivan Ivanovics
259. Tkacsev Alekszej Nyikolajevics
260. Schlegel Róbert Alekszandrovics
261. Krivonoszov Szergej Vlagyimirovics
262. Ezubov Alekszej Petrovics
263. Szkorobogatko Alekszandr Ivanovics
264. Kravcsenko Valerij Nyikolajevics
265. Pimashkov Petr Ivanovics
266. Vorobjov Andrej Jurijevics
267. Trapeznikov Valerij Vlagyimirovics
268. Klimov Andrej Arkagyevics
269. Em Jurij Pavlovics
270. Murga Andrej Jurijevics
271. Govoruhin Sztanyiszlav Szergejevics
272. Moisejev Mihail Alekszejevics
273. Pehtin Vlagyimir Alekszejevics
274. Maksakova-Igenbergs Maria Petrovna
275. Skoch Andrej Vladimirovics
276. Szenatorova Elena Nyikolajevna
277. Bocsarov Andrej Ivanovics
278. Lakhova Jekaterina Filippovna
279. Anikejev Grigorij Viktorovics
280. Konkov Dmitrij Szergejevics
281. Pozgalev Vjacseszlav Jevgenyevics
282. Karelova Galina Nyikolajevna
283. Kosztunov Ilja Jevgenyevics
284. Zsuravlev Alekszej Alekszandrovics
285. Romanov Anton Vasziljevics
286. Zsukov Alekszandr Dmitrijevics
287. Kolesnik Andrej Ivanovics
288. Mihalev Borisz Vlagyimirovics
289. Alekszejeva Tatyana Olegovna
290. Gridin Vlagyimir Grigorjevics
291. Valuev Nyikolaj Szergejevics
292. Fokin Alekszandr Ivanovics
293. Timcsenko Vjacseszlav Sztyepanovics
294. Valencsuk Oleg Dorianovics
295. Iltjakov Alekszandr Vlagyimirovics
296. Naryskin Szergej Jevgenyevics
297. Petrov Szergej Valerijevics
298. Borcov Nyikolaj Ivanovics
299. Kabanova Valentina Viktorovna
300. Terentiev Mihail Boriszovics
301. Shakkum Martin Lutsianovics
302. Szablin Dmitrij Vadimovics
303. Lyszakov Vjacseszlav Ivanovics
304. Lipatov Jurij Alekszandrovics
305. Jazev Valerij Afonasevics
306. Bulavinov Vadim Jevgenyevics
307. Szafin Marat Mubinovics
308. Makarov Andrej Mihajlovics
309. Karelin Alekszandr Alekszandrovics
310. Manuylova Irina Viktorovna
311. Dorofejev Szergej Boriszovics
312. Popov Szergej Alekszandrovics
313. Schrader Viktor Filippovich
314. Nikolaeva Elena Leonidovna
315. Kovaljov Nyikolaj Dmitrijevics
316. Rudenszkij Igor Nyikolajevics
317. Makarov Nyikolaj Ivanovics
318. Borzova Olga Georgievna
319. Kaminszkij Alekszandr Viktorovics
320. Pligin Vlagyimir Nyikolajevics
321. Moszkvicsev Jevgenyij Szergejevics
322. Knisov Alekszej Vlagyimirovics
323. Sztyepanova Zoja Mihajlovna
324. Khinstein Alekszandr Evsevics
325. Gutenyev Vlagyimir Vlagyimirovics
326. Bokova Ljudmila Nyikolajevna
327. Pankov Nyikolaj Vasziljevics
328. Prokopenko Timur Valentinovics
329. Batalina Olga Jurjevna
330. Petrov Alekszandr Petrovics
331. Jakusev Valerij Vasziljevics
332. Arshba Otari Ionovich
333. Klincevics Franz Adamovics
334. Kidyaev Viktor Borisovich
335. Babakov Alekszandr Mihajlovics
336. Maksimova Szvetlana Viktorovna
337. Saveljev Dmitrij Vladimirovics
338. Kvitka Ivan Ivanovics
339. Karpov Anatolij Jevgenyevics
340. Semenova Jekaterina Jurjevna
341. Balijhin Grigorij Artyomovics
342. Burmatov Vlagyimir Vlagyimirovics
343. Belousov Vadim Vladimirovics
344. Kretov Alekszandr Vlagyimirovics
345. Shvetsova Ljudmila Ivanovna
346. Krupennikov Vlagyimir Alekszandrovics
347. Hosszú Vlagyimir Ivanovics
348. Goncsar Nyikolaj Nyikolajevics
349. Isaev Andrej Konstantinovics
350. Gyanta Vladimir Iosifovich
351. Panina Elena Vladimirovna
352. Gabdrakhmanov Ildar Nurullovics
353. Zseleznyak Szergej Vlagyimirovics
354. Zvagelsky Viktor Friedrichovich
355. Nikonov Vjacseszlav Alekszejevics
356. Kozsevnyikova Mária Alekszandrovna
357. Zsarkov Anton Viktorovics
358. Anatolij Boriszovics lett megválasztva
359. Sokolova Irina Valerievna
360. Reznik Vladislav Matusovich
361. Khorolya Dmitry Ottovich
362. Potsyapun Vlagyimir Timofejevics
363. Szlipencsuk Mihail Viktorovics
364. Gadzsiev Murad Sztanyiszlavovics
365. Umakhanov Umakhan Magomedgadzhievich
366. Hamcsiev Belan Bagaudinovics
367. Vasziljev Jurij Viktorovics
368. Mukabenova Marina Alekszejevna
369. Erkenov Akhmat Csokajevics
370. Ponevezssky Vlagyimir Alekszandrovics
371. Semjakin Vlagyimir Leonidovics
372. Chindyaskin Szergej Viktorovics
373. Shtirov Vjacseszlav Anatoljevics
374. Aguzarov Tamerlan Kimovich
375. Khairullin Airat Nazipovich
376. Sibagatullin Fatih Saubanovich
377. Shoigu Larisa Kuzhugetovna
378. Abroskin Nyikolaj Pavlovics
379. Agaev Bekhan Vakhaevich
380. Maksimova Nagyezsda Szergejevna
381. Vakhaev Khozh Magomed Humaidovich
382. Szelimhanov Magomed Szalamovics
383. Szaraljev Samsail Junuszovics
384. Szamojlova Alla Vladimirovna
385. Gerasimenko Nyikolaj Fedorovics
386. Kobzon Joseph Davydovich
387. Remezkov Alekszandr Alekszandrovics
388. Tolsztopjatov Vaszilij Vasziljevics
389. Karmazina Raisa Vasziljevna
390. Puskov Alekszej Konsztantyinovics
391. Glubokovskaya Elmira Huseynovna
392. Zerenkov Valerij Georgievics
393. Reznik Borisz Lvovics
394. Bozsenov Szergej Anatoljevics
395. Lebegyev Oleg Vladimirovics
396. Romanova Ljudmila Valerijevna
397. Markelov Mihail Jurijevics
398. Szavcsenko Oleg Vladimirovics
399. Isaev Jurij Olegovics
400. Csizsov Szergej Viktorovics
401. Jakovleva Tatyana Vladimirovna
402. Tíz Szergej Jurjevics
403. Burykina Natalja Viktorovna
404. Volkov Jurij Nyikolajevics
405. Poddubny Szergej Anatoljevics
406. Fedjajev Pavel Mihajlovics
407. Galcsenko Valerij Vlagyimirovics
408. Kulik Gennagyij Vasziljevics
409. Bryksin Alekszandr Jurijevics
410. Tarasenko Mihail Vasziljevics
411. Kononov Vlagyimir Mihajlovics
412. Vaszilenko Alekszandr Boriszovics
413. Geraszimova Nadezsda Vasziljevna
414. Gyár Szergej Jurjevics
415. Rodnyina Irina Konsztantyinovna
416. Esjakov Szergej Jakovlevics
417. Fedorov Jevgenyij Alekszejevics
418. Krasov Andrej Leonidovics
419. Bulaev Nyikolaj Ivanovics
420. Kazakov Viktor Alekszejevics
421. Kuzmicseva Jekatyerina Ivanovna
422. Isaev Mihail Alekszandrovics
423. Kancser Szergej Vasziljevics
424. Karlov György Alekszandrovics
425. Barinov Igor Vjacseszlavovics
426. Nazarova Marina Jurjevna
427. Vasziljev Vlagyimir Abdualjevics
428. Ogorodova Ljudmila Mihajlovna
429. Zubitsky Borisz Davydovics
430. Afonszkij Vlagyimir Igorevics
431. Shaydenko Nadezhda Anatoljevna
432. Valeev Ernest Abdulovich
433. Tretyak Vladislav Alekszandrovics
434. Kolesznyikov Oleg Alekszejevics
435. Bobrakov Alekszej Jevgenyevics
436. Vjatkin Dmitrij Fedorovics
437. Tereshkova Valentina Vladimirovna
438. Volkov Daniil Vladimirovich
439. Juzsilin Vitalij Alekszandrovics
440. Sestakov Vaszilij Boriszovics
441. Petrov Jurij Alekszandrovics
442. Zavalnij Pavel Nyikolajevics
443. Szimanovszkij Leonyid Jakovlevics
444. Ledkov Grigorij Petrovics
445. Jarovaja Irina Anatoljevna
446. Natkho Raziet Khamedovna
447. Pinsky Victor Vitalievich
448. Goldstein Rostislav Ernstovich
449. Zavarzin Viktor Mihajlovics
450. Vasziljev Alekszandr Nyikolajevics